Bu sözleşme,www.erdenmetal.com veya “Erden Metal”) gizlilik şartlarını içermektedir.

Erden Metal web sitesini ziyaret ederek bu şartları uygulamayı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Erden Metal’a üyelik aşamasında ziyaretçilerden ve daha sonraki aşamalarda üye olmuş kullanıcılardan bazı bilgiler (isim, soy isim, yaş, iletişim bilgileri vb.) talep edilmektedir. 

Bu bilgiler kullanıcılara verilen hizmetlerin kişiye özel hale getirilebilmesi ve iyileştirilmesi için analiz edilmekte olup, 3. Partilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

Kişiye özel hizmet ve ürünlerin tedariki, kampanya çalışmaları, promosyon faaliyetleri, lojistik çalışmaları, teknik destek ve benzeri işlemler için toplanan bu bilgiler Erden Metal veri tabanında toplanmakta ve gerekli işlemler için kullanılmaktadır. 


Erden Metal üzerinde yapılan sipariş işlemlerinde girişi yapılan mali veriler (kredi kartı bilgileri vb.), hiçbir koşul altında Erden Metal tarafından saklanmamaktadır. Aksi talep edilmediği sürece üyelerimiz için seçilmiş ürünler, Erden Metal’ya katılan yeni tasarımcı/mağaza/markalar, kampanyalar, yarışmalar ve Erden Metal ile ticari ilişki içindeki 3. Partilerin ilgilenebileceğiniz duyuruları (banka kredi kartı kampanyaları, promosyonlar vb.) ve benzeri diğer duyurular, pazarlama aktiviteleri uyarınca tarafınıza E-Bülten olarak email ve mobil telefon aracılığı ile gönderilebilecektir. E-bülten gönderimlerini almak istemiyor iseniz, ilgili gönderilerdeki linkleri kullanmanız yeterlidir.

ERDEN METAL

Demir çelik sektöründe, Toptan ve Perakende kanalında Piyasa ihtiyaçlarını  karşılamak amacıyla İstanbul Anadolu Yakası, Maltepe adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Bayilerine ürün Tedarik etmek amacı ile Ticari faaliyetini yürütmektedir

Tüm Hakları Saklıdır 2020 Erden Metal